تعمیر تلویزیون سامسونگ-نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیر تلویزیون سامسونگ و مرکز تخصصی تعمیرات تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل با بهترین تکنیسین تلویزیون سامسونگ و با ارزانترین قیمت تعمیرات سامسونگ و با قطعات اصلی و اورجینال در سریعترین زمان ممکن در محل شما انجام می دهد و تمام تعمیر تلویزیون سامسونگ با ضمانت خدمات انجام می دهد. تعمیر تلویزیون سامسونگ

سامسونگ با ارائه تلویزیون های کوانتوم دات در سال ۲۰۱۶ انقلابی در نمایش روشنایی کنتراست و تصاویر HDR ایجاد کرد اما محصول جدید این کمپانی تلویزیون های QLED تلاش تازه ای برای نمایش بهترین تصاویر ممکن است.
در واقع سامسونگ با استفاده از تکنولوژی نوین کوانتوم دات رنگ های گیراتر و دقیق تر روشنایی بیشتر و سیاهی عمیق تر را به تلویزیون های QLED آورده است.این خصوصیت ها در کنار هم به معنای تصویری ست که تا به حال در هیچ نمایشگر دیگری تجربه نکرده اید.

مرکز تخصصی تعمیرات تعمیر تلویزیون سامسونگ

مرکز تخصصی تعمیرات تعمیر تلویزیون سامسونگ در ایران با بهترین تجهیزات پیشرفته و متخصصین خبره و با تجربه تمام تعمیرات تلویزیون سامسونگ را با بهترین کیفیت به مشتریان خود عرضه می کند.

مرکز تخصصی تعمیرات تعمیر تلویزیون سامسونگ

به همین دلیل است که کیفیت نور بر شدت و گیرایی رنگ ها اثر می گذارد.کافی ست برای درک این مفهوم یک ساختمان را در نظر بگیرید که در ساعات مختلف شبانه روز به علت تفاوت میزان نور ظاهر و سیمای متفاوتی به خود می گیرد.از اینجا می توان به اهمیت رنگ و مفهوم «میزان رنگ»پی برد که باعث می شود اجسام و مناظر بسته به میزان رنگ متفاوت به نظر بیایند.

میزان رنگ در نمایشگرها عامل بسیار مهمی ست.وقتی این عامل گسترش بیابد یک تلویزیون می توان گستره وسیعی از رنگ ها را به نمایش بگذارد.اما برای اینکه میزان رنگ همواره در حد بالای خود باشد نیاز به مقادیر زیادی از نور است.از این جاست که بسیاری از نمایشگرهای موجود در بازار به مشکل می خورند چون وقتی که میزان روشنایی را در آنها بالا می برید رنگ ها از حال می روند و تصویر نهایی واقعی نخواهد بود.

تلویزیون سامسونگ

سامسونگ برای حل این مشکل از مواد کوانتوم داتی تازه ای در تلویزیون های QLED بهره برده است که درخشش تصویر را به شکل چشمگیری افزایش می دهد.
در نسل تازه تلویزیون های سامسونگ با دستیابی به میزان روشنایی ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ نیت نور بیشتری به این نقاط کوانتوم داتی تابیده می شود تا گستره رنگ افزایش یابد.افزایش میزان نور گیرایی تصویر را بیشتر می کند بدون اینکه تاثیری بر کیفیت رنگ ها بگذارد.قرمزها بدون اینکه به سمت صورتی شدن میل کنند قرمز می مانند و آبی ها به جای بور شدن همان آبی واقعی خواهند بود.و به این دلیل است که می توان رنگ های ارائه شده توسط تکنولوژی HDR را پوی اتر دید.

طراحی جدید پنل تلویزیون سامسونگ

علاوه بر رفع این نقطه ضعف در نمایشگرها سامسونگ طراحی جدید پنل تلویزیون های QLED باعث کاهش میزان بازتاب نور می شود که این نیز بر میزان روشنایی اثرگذار است.این عامل سبب می شود تا تماشاگر فارغ از محلی که نسبت به تلویزیون نشسته است بهترین تصویر ممکن را با رنگ های پیوسته و باکیفیت ببیند.این نقطه ضعفی ست که در تلویزیون های قدیمی باعث می شود کیفیت تماشای تلویزیون از نقاط مختلف خانه متفاوت باشد و حال در تلویزیون QLED خبری از این نقطه ضعف نخواهد بود.

7/18/2024 11:39:05 PM:Published Date
تلفن تماس فوری تعمیر تلویزیون سامسونگ-نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ